Cennik

Masz już plan na urlop? Przygotowane trasy i listę zabytków, które chcesz odwiedzić z rodziną lub przyjaciółmi? Doskonale. Pozostał tylko wynajem kampera, odpowiadającego Twoim potrzebom, zarówno pod względem typu, wielkości, jak i kosztów wypożyczenia pojazdu. Aby ułatwić Ci decyzję przygotowaliśmy poglądowy cennik. Poniżej znajdziesz przybliżone kwoty za jeden dzień dzierżawy w danym sezonie w ciągu roku. Zapraszamy!

Wypożyczalnia kamperów – cennik

Koszty, które wiążą się z wynajmem pojazdu mogą się różnić w zależności od kilku czynników, dlatego najpierw najlepiej jest zapoznać się z informacjami ze strony, a potem skontaktować się z nami! Wtedy będziemy mogli odpowiednio doradzić w kwestii wyboru pojazdu, terminu dzierżawy i podać dokładniejsze kwoty.

Na koszty dzierżawy mają wpływ czynniki takie jak, sezon, ilość dni najmu oraz wielkość pojazdu. To jednak nie wszystko. Warto wiedzieć, że przygotowaliśmy ofertę standardową, ale także specjalną. Proponujemy ciekawe rabaty dla stałych Klientów oraz dodatkowe zniżki ze względu na ilość dzierżawionych pojazdów itp.!

* Cena może się różnić w zależności od wielkości pojazdu.

W cenie wynajmu umożliwiamy Państwu skorzystanie z parkingu na terenie naszej firmy. Plac jest ogrodzony, parking niestrzeżony.